NOVÉ KNIHY !!!!!!!!

CHYSTANÉ NOVINKY

-vzhledem k tomu,že se mi nepodařilo zprovoznit vyhledávání knih v seznamech na   internetu,budu rozesílat seznam knih v excelu všem čtenářům kteří mi dali k dispozici  svůj mail.Tento seznam bude vždy po nějaké době aktualizován.Pokud by někdo nechtěl dostávat výše uvedený seznam , nechť mi napíše na mail :frantisek.stich@seznam.cz.Pokud by některý z čtenářů který mi nedal k dispozici svůj mail a chtěl by zasílat aktualizované seznamy,nechť mi též napíše na výše uvedený mail. Ostatní si ho můžou stáhnout  viz.seznam knih.

-byly aktualizovány seznamy

-na základě dotazů byl přidán příspěvek o agentu Pendergastovi

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

***Stěhování knihovny do nových prostor OÚ Tišice bylo za pomoci ZŠ Kozly realizováno 26 června roku 2007.

Děkuji tímto všem,kteří přispěli ke zdárnému přestěhování knihovního fondu

Portrét

Fotoalbum